Jak sprawić radość bliskim bez dużego budżetu? Prezenty dla bliskich bez wydawania pieniędzy.

Jak sprawić radość bliskim bez dużego budżetu? Prezenty dla bliskich bez wydawania pieniędzy.

Niezapomniane prezenty ?
Wcale nie muszą wiązać się z zakupem drogich, wymyślnych prezentów. Pomyślcie o radości jaką sprawia wam laurka od ukochanego dziecka, zrobiona ręcznie, pomalowana, stworzona specjalnie dla mamy, babci, taty, cioci, dziadka, siostry ? Przeurocze jest dostajemy coś od serca ❤️

Pomysłów na sprawienie komuś cudownej radości jest mnóstwo, w zależności od kontekstu uśmiech na twarzy można wywołać między innymi na takie sposoby:

➡️ SPACER – zabierz ukochaną osobę (babcię, mamę, dziecko, partnera) na spacer, do parku, nad morze, na starówkę, zabierz z domu termos z herbata, usiądźcie, złapcie chwile, porozmawiajcie, napawajcie się sobą! Z pewnością z przyjemnością będziecie wracać do tej chwili:)

➡️ Zróbcie świetną kolacje i zaproście przyjaciółkę, ukochanego, bliską osobę która obchodzi swoje święto! Niech to będzie Wasz czas, czas spędzony razem jest najlepszym prezentem. Szybka przystawka, fajne danie główne i słodki deser, nie muszą to być wykwintne dania – otwórz lodówkę, pobudź kreatywność! Napewno stworzysz coś niezwykłego ?

➡️ Wspólna zabawa – umów się na wieczór gier planszowych! Nie oszukujmy się wszyscy kochają gry planszowe, Ci którzy ich nie kochają, z pewnością jeszcze o tym nie wiedzą ? To świetny sposób by wspólnie bawić się i śmiać. Zaproś lub odwiedź bliskich, jest masa gier z użyciem tylko smartfona, np. Gra ,,czółko” – pobierasz aplikacje na jednym telefonie i grać może wiele osób, śmiech i dobra zabawa gwarantowana. Idealny prezent w postaci wieczoru wypełnionego śmiechem, radością i pięknymi emocjami!

➡️ VOUCHERY – i nie mam tu na myśli voucherów kwotowych. Wspaniałe są vouchery dla bliskich do wykorzystania na coś co jesteśmy w stanie dla nich zrobić 🙂 od razu lub w przyszłości. Rodzinie z dziećmi cudownie podarować voucher ,,Na wspólny wieczór we dwoje z dopiskiem, że Ty zajmiesz się w tym czasie dziećmi”, dla ukochanej osoby voucher na ,,masaż”, ,,spełnienie dowolnego życzenia”… Istnieje dowolność i mnóstwo pomysłów na spersonalizowanie takiego vouchera!

A jakie prezenty są dla was najlepsze? Co sprawia wam najwiecej radości? Dajcie znać co wywołuje u was uśmiech ??