Jak dobrze wejść w 2021 rok? Czyli wspólnie monitorujemy swoje nawyki.

Jak dobrze wejść w 2021 rok? Czyli wspólnie monitorujemy swoje nawyki.

Nowy rok, a szczególnie pierwsze jego miesiąc – styczeń to przełomowy miesiąc, w którym każdy z nas, chce wprowadzić do swojego życia nowe nawyki. Popieramy te działania, ponieważ nie ma zmian bez zmian i każdy moment jest dobry, aby zacząć robić coś lepiej, czuć się lepiej lub zrobić coś dla siebie.

Dla osób, pragnący w tym roku zadbać o kondycję swojej skóry, polecamy Kosmetyki z regenerującym bursztynem i odżywczą borowiną. Regularne stosowanie zapewni niesamowite efekty odżywienia i regeneracji skóry. Poniżej przedstawiamy korzyści z korzystania z naszych kosmetyków bursztynowych, ale najpierw…! KLIKNIJ na poniższy obrazek i POBIERZ!

Pobierz PDF

Przygotowaliśmy DARMOWE LISTY do MONITOROWANIA NAWYKÓW! Do pobrania są 3 listy związane z monitorowaniem nawyków, szczególnie tych kosmetycznych – wybierz odpowiednią dla siebie lub korzystaj ze wszystkich do woli. Wspólnie zadbajmy o kondycję naszej skóry w 2021r.

Zebraliśmy kilka zdań opisujących nasze kosmetyki i odczucia po i w trakcie ich stosowania 🤗🙂
🎇peeling pozostawia na skórze cudowny efekt nawilżenia dzięki dodatkowemu olejkowi
🎇 intensywny, piękny zapach Coco Mademoiselle
🎇wydajne opakowanie, produkty wystarczają na długo
🎇 krem i balsam do ciała bardzo dobrze się wchłania, już po chwili ręce są nawilżone i nie tłuste – coś wspaniałego
🎇regularne stosowanie znacznie poprawia jędrność skory
🎇 zapewniają naprawdę długotrwałe nawilżenie

Wyjątkowe kosmetyki z bursztynem, bursztynem i borowiną, bursztynem i węgle aktywnym do kupienia w naszym sklepie. Do dyspozycji kremy do rąk, peelingi do ciała, balsamy do ciała, sole do kąpieli, mydełka, olejki do ciała:

https://pieknahistoria.pl/kategoria-produktu/bursztyn/kosmetyki-z-bursztynem/

Koniecznie napiszcie do nas: sklep@pieknahistoria.pl i dajcie znać jak idzie wam monitorowanie nawyków i jak podoba wam się korzystanie z naszych peelingów, kremów, balsamów 🙂

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!